top of page

My u Kuśmirowskiego

  • A.
  • 17 mar 2017
  • 1 minut(y) czytania

Ostatnio miałyśmy zaszczyt pracować ze znanym, polskim artystą w znanej, polskiej galerii sztuki:) Już po raz drugi stałyśmy się obiektami czyjejś sztuki >patrz tu<, tym razem zostałyśmy bohaterkami performance'u Roberta Kuśmirowskiego pt. "Aibofobia".

Niezmiernie się cieszymy, że akurat u boku Roberta przyszło nam zdobywać to cenne doświadczenie, bo ten artysta - geniusz fałszerstwa w swej twórczości podejmuje bliskie nam tematy kopiowania, naśladownictwa, imitacji i manipulacji rzeczywistości. Stał się dla nas źródłem niesamowitej wiedzy i inspiracji.

Dziękujemy za spotkanie Robercie i do zobaczenia.

Performance "Aibofobia" został zrealizowany 11 marca 2017 r. w ramach wystawy "Życie.Instrukcja" mającej miejsce w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie.

Fot. Dominika Kucner

Zdjęcia dzięki uprzejmości Dominiki Kucner, Roberta Kuśmirowskiego i Galerii Zachęta.

Zapisz

Comments


© 2023 by Diversity in Unity

Zrealizowano w ramach stypendium
z budżetu Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego

bottom of page